Partneři

Partneři

Crazy Tomato je ‚the mobile company‘. Jsme specialisté na mobilní marketing, mobilní reklamu a mobilní zábavu. Mobilní marketing nabízí ideální kombinaci osobního kontaktu a interaktivní komunikace. Děláme komplexní kampaně zaměřené na reklamní plochu budoucnosti – displej mobilního telefonu.

  • posíláme přes 3 000 000 SMS zpráv měsíčně
  • připravili jsme přes 200bannerových kampaní
  • vyvinuli jsme přes 30 mobilníchprezentací a přes 20 mobilních aplikací
  • vytvořili jsme mobilnímarketingová řešení pro více než 100 klientů z různých oborů

Google nabízí již od roku 1998 (kromě dalších internetových služeb) zejména inovativní vyhledávací technologii, která umožňuje milionům lidí po celém světě každodenní přístup k potřebným informacím. Česká pobočka Googlu byla založena v říjnu 2006 a od té doby uvedla na tuzemský trh více než 60 lokalizovaných služeb – kromě vyhledávání a online reklamy také Mapy Google, YouTube, Gmail, Hlasové vyhledávání, OS Android nebo internetový prohlížeč Chrome. České firmy všech velikostí využívají pro textovou, grafickou nebo multimediální reklamu službu Google AdWords a svůj obsah monetizují v reklamní síti Google pomocí služby Google AdSense. Česká pobočka uzavřela desítky lokálních partnerství s klíčovými hráči na trhu a svými technologiemi podporuje projekty přispívající ke vzdělávání, podpoře podnikání a šíření české kultury a umění.


Společnost T-Mobile Czech Republic působí na českém trhu od roku 1996. T-Mobile je operátorem veřejné mobilní komunikační sítě ve standardu GSM a UMTS. Od 1. ledna 2008 T-Mobile nabízí také fixní datové a hlasové telekomunikační služby. Od roku 2009 společnost rozšířila nabídku o ICT služby a od listopadu 2010 nabízí také satelitní T-Mobile Televizi. T-Mobile se dlouhodobě zaměřuje na kvalitu svých služeb. Nezávislé testy opakovaně potvrzují, že T-Mobile je leaderem v kvalitě jak v oblasti 2G a 3G (UMTS FDD) dat, tak i v případě hlasových služeb v síti GSM.

Od svého založení společnost klade důraz také na vynikající péči o své zákazníky a korektní chování k obchodním partnerům, zaměstnancům a životnímu prostředí. T-Mobile je mimo jiné držitelem ocenění VIA Bona 2009 za zapojování zaměstnanců do dárcovství a dobrovolnictví.

T-Mobile je členem mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom. Více informací na www.t-mobile.cz.


ExperienceU je univerzální tým odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Provozujeme v Praze profesionální UX laboratoř. Práce pro naše klienty nás baví a jsme jí oddaní. V každodenním životě, všude kolem nás, vidíme mnoho frustrovaných uživatelů počítačů, telefonů, elektronických terminálů. Naše činnost přispívá k neustálému snižování jejich počtu. Specializujeme se na testování a návrhy uživatelského rozhraní webových portálů, desktopových a mobilních aplikací. Naše služby přinášejí zisk nejen velkým mezinárodním korporacím, ale také začínajícím a dynamickým společnostem . Jsme jediný český člen prestižní UXAlliance – mezinárodní aliance společností z celého světa, který se zajímá o design a výzkum uživatelské interakce.


Mediální partneři

Androidmarket.cz byl založen v roce 2010 od té doby se zaměřuje na OS Android a vše okolo něj. Na portálu najdete denně nejnovější informace o Androidu a mobilních telefonech. Obsah dále tvoří recenze her a aplikací, doplněné o multimediální videorecenze.


Lupa.cz je jedním z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem obsahu jsou původní odborné články, komentáře a analýzy dění na Internetu a v telekomunikacích se zvláštním zřetelem na problematiku internetového obsahu, nových internetových projektů a startupů, online marketingu a e-commerce. Kromě aktuálního zpravodajství nabízí server Lupa.cz svým čtenářům také databázi nabídek připojení k Internetu, mapu WiFi hotspotů, Speedmeter pro změření rychlosti připojení a řadu dalších užitečných nástrojů.


MobilMania funguje od roku 2000 a zabývá se událostmi v oblasti mobilních telefonů, operátorů a komunikačních technologií. Publikuje podrobné testy, čtenáři mají k dispozici obsáhlý katalog mobilních telefonů, unikátní databázi snímků z fotomobilů a živé diskuzní fórum.


Root.cz je nejstarším českým zpravodajským serverem o Linuxu a open-source technologiích se zcela unikátní pozicí. Představuje významné centrum linuxové komunity a základní informační a diskusní platformu pro všechny IT odborníky, administrátory, správce sítí, programátory a fanoušky informačních technologií. Velká část jeho čtenářů patří mezi vysoce kvalifikované odborníky v oblasti počítačových systémů. Server Root.cz se zaměřuje nejen na aktuální zpravodajství a zajímavosti ze světa Linuxu a open source, ale pokrývá i další tematické okruhy z IT oboru. Zároveň nabízí databázi knih a manuálů s linuxovou problematikou či odborná školení, a podporuje tak vzdělávání v této oblasti.


SmartMania.cz byla založena v roce 2005 a zaměřuje se na chytré telefony, tablety a další hi-tech zařízení s vlastním operačním systémem (Android, Windows Phone, iOS a BlackBerry). Čtenářům denně přináší čerstvé informace, recenze a další zajímavé postřehy z tohoto odvětví. Součástí webu je rozsáhlé diskusní fórum, ve kterém si uživatelé vyměňují své zkušenosti a čerpají nové inspirace. Užitečná je rovněž služba SmartMarket, která hlídá zajímavé akce na mobilní aplikace, které si uživatel může pořídit ve slevě nebo stáhnout zcela zdarma.


Jsme největší specializovaný portál na systém Android v české i slovenské republice. Většinu naších aktivit je možné vidět na portálu www.SvetAndroida.cz, kde každý den přinášíme novinky z dění kolem systému Android. Pravidelně také recenzujeme Android zařízení a podílíme se na významných akcích kolem tohoto systému.


Produktový partner

Kosmas.cz, jedno z nejstarších českých internetových knihkupectví, nabízí více než 35000 titulů skladem, e-knihy i audioknihy. Rychlá expedice. Pro pravidelné zákazníky věrnostní program. Odběrná místa v Praze a okolí. Shop roku 2010.


uLikeIT s.r.o. je jednou z největších a vedoucích společností na českém trhu s vývojem mobilních aplikací a jejím cílem je upevnit svoji pozici na trhu a být nadále vnímána jako inovativní leader a spolehlivý a silný partner pro své zákazníky. Základními kameny úspěchu společnosti jsou zkušenosti ze zahraničních projektů, individuální přístup k zákazníkům a motivace zaměstnanců podílet se na zajímavých projektech.


Produkce

Internet Info představuje jednu z největších mediálních společností českého internetového trhu s dlouholetými zkušenostmi. Je vydavatelem mnoha specializovaných zpravodajských a zábavních serverů, které patří ke špičce ve svém oboru a představují známé značky na českém internetu. Patří mezi ně například Lupa.cz, Měšec.cz, Root.cz, DigiZone.cz, Podnikatel.cz, Slunečnice.cz či Vitalia.cz. Internet Info zároveň je významným pořadatelem odborných konferencí, seminářů a školení, jejichž cílem je popularizace témat a šíření informací v návaznosti na zaměření jednotlivých serverů společnosti. Organizačně také zajišťuje chod TUESDAY Business Network, které sdružuje podnikatele z oblasti technologií a pořádá setkání odborníků.


Pořadatel

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, …) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday – www.firsttuesday.com