Porota

Složení odborné poroty

JAN BERÁNEK
Redaktor, Lupa.cz

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Honza je redaktorem Lupy a zaměřuje se hlavně na startupy a telco odvětví.
 

 
 


BLANKA ČÁSLAVSKÁManažerka kategorie a produktů, T-Mobile

Blanku celý profesní život provází telekomunikace. V roce 2011 ho zahájila jako specialista pro firemní zákazníky ve společnosti O2, od roku 2013 se ale věnuje zábavním službám a mobilním aplikacím v T-Mobile. Jako produktová a projektová manažerka se podílela na vzniku hned několika úspěšných aplikací. Jednou z nich byla například LOH 2016, která se v minulém ročníku Mobilní aplikace roku umístila na první příčce v kategorii Novinka roku.


JOSEF GATTERMAYER

Spoluzakladatel a jednatel, Ackee

Je spoluzakladatel a jednatel společnosti Ackee. Ackee dovedl se svými společníky od roku 2012, kdy začínali jako garážová firma, mezi technologickou špičku vývoje mobilních aplikací v ČR. Mimo Ackee působí na Fakultě informačních technologií ČVUT, kde vede závěrečné práce studentů a přednáší předmět DB technologie pro Big data.


JIŘÍ HRMA
Šéfredaktor, SmartMania.cz

Již osmým rokem provozuje internetový server SmartMania.cz, který se specializuje na novinky, testy a recenze chytrých zařízení s vlastním operačním systémem (Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry). Je nadšeným fanouškem moderních technologií, adrenalinových sportů a má rád nové výzvy. V současné době se zabývá školením uživatelů napříč mobilními platformami.


MARTIN PULTZNER
Šéfredaktor mobilenet.cz

Spolumajitel vydavatelství 24net s.r.o. a zároveň šéfredaktor serverumobilenet.cz, který jedním z největších webů o technologiích v Česku. Podílí se také na obsahu webů fDrive.cz nebo nfcify.me. Spolumajitel vývojářských studií Prague Labs a Tapnology vyvíjejících mobilní aplikace, weby, CMS a NFC systémy na míru.


LUBO SMID
Spoluzakladatel a Chief Operating Officer, STRV

V oblasti mobilních technologií a vývoje software se Lubo pohybuje již od studií. V roce 2012 se pripojil k Davidovi Semrádovi, Martinovi Šťávovi a Pavlovi Zeifartovi, a s STRV tak společně dobyvají Ameriku. Jejich zákazníci jsou přední americké startupy a služby, které využívají miliony zákazníků po celém světě.


ROMAN ZAVŘEL
Majitel, Letem světem Applem

Roman je majitelem serveru Letem světem Applem a dalších médií spadajících pod Zavřel Media.