Partneři

Hlavní partner

 T-Mobile je integrovaným operátorem: vedle mobilních a fixních telekomunikačních služeb nabízí ICT služby a satelitní T-Mobile Televizi. Společnost působí na českém trhu od roku 1996.

T-Mobile se dlouhodobě zaměřuje na kvalitu svých služeb. Nezávislé testy opakovaně potvrzují, že je leaderem v kvalitě jak v oblasti 2G a 3G (UMTS FDD) dat, tak i v případě hlasových služeb v síti GSM. Od svého založení společnost klade důraz na vynikající péči o své zákazníky a korektní chování k obchodním partnerům, zaměstnancům a životnímu prostředí. T-Mobile je mimo jiné držitelem ocenění Zaměstnavatel roku i desetiletí, Firma roku: Rovné příležitosti či ceny Via Bona za zapojování zaměstnanců do dárcovství a dobrovolnictví. V roce 2012 časopis World Finance vyhlásil T-Mobile Czech Republic Nejlepším mobilním operátorem ve východní Evropě.

T-Mobile je členem mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom. Zákazníci díky mezinárodnímu zázemí mohou v zahraničí počítat s dostupností služeb, na něž jsou zvyklí z domova, či využít jednotné a velmi výhodné ceny za volání. www.t-mobile.cz


Partneři

Apps Dev Team je společnost zabývající se vývojem software pro mobilní i desktopová zařízení. Zabýváme se vývojem pro iOS, OS X, Android, webových aplikací, serverových částí projektů, webových stránek a systémů včetně návrhů uživatelského rozhraní. Vyvíjíme virtuální prohlídky a elektronické publikace. Působíme na trhu od roku 2008, tj. od zrodu App Store firmy Apple, nejprve ve formě vývojového týmu nadšenců, od roku 2010 jako s.r.o.


Crazy Tomato je ‚the mobile company‘. Jsme specialisté na mobilní marketing, mobilní reklamu a mobilní zábavu. Mobilní marketing nabízí ideální kombinaci osobního kontaktu a interaktivní komunikace. Děláme komplexní kampaně zaměřené na reklamní plochu budoucnosti – displej mobilního telefonu.

  • posíláme přes 3 000 000 SMS zpráv měsíčně
  • připravili jsme přes 200 bannerových kampaní
  • vyvinuli jsme přes 30 mobilníchprezentací a přes 20 mobilních aplikací
  • vytvořili jsme mobilnímarketingová řešení pro více než 100 klientů z různých oborů

ExperienceU je univerzální tým odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Provozujeme v Praze profesionální UX laboratoř. Práce pro naše klienty nás baví a jsme jí oddaní. V každodenním životě, všude kolem nás, vidíme mnoho frustrovaných uživatelů počítačů, telefonů, elektronických terminálů. Naše činnost přispívá k neustálému snižování jejich počtu. Specializujeme se na testování a návrhy uživatelského rozhraní webových portálů, desktopových a mobilních aplikací. Naše služby přinášejí zisk nejen velkým mezinárodním korporacím, ale také začínajícím a dynamickým společnostem . Jsme jediný český člen prestižní UXAlliance – mezinárodní aliance společností z celého světa, který se zajímá o design a výzkum uživatelské interakce.


Mediální partneři

Androidmarket.cz byl založen v roce 2010 od té doby se zaměřuje na OS Android a vše okolo něj. Na portálu najdete denně nejnovější informace o Androidu a mobilních telefonech. Obsah dále tvoří recenze her a aplikací, doplněné o multimediální videorecenze.


Dotekománii můžete znát jako blog, který se rozvinul až do dnešní podoby. Za cíl si klade rovnoměrně pokrývat celou oblast mobilních technologií bez cíleného zaměření na konkrétní značku, systém či druh zařízení. Na webu naleznete žhavé novinky i recenze a návody. Na sociálních sítích Facebook, Twitter, Youtube a především Google+ pak (hyper)aktivní komunitu, na kterou jsou autoři náležitě hrdí.


Lupa.cz je jedním z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem obsahu jsou původní odborné články, komentáře a analýzy dění na Internetu a v telekomunikacích se zvláštním zřetelem na problematiku internetového obsahu, nových internetových projektů a startupů, online marketingu a e-commerce. Kromě aktuálního zpravodajství nabízí server Lupa.cz svým čtenářům také databázi nabídek připojení k Internetu, mapu WiFi hotspotů, Speedmeter pro změření rychlosti připojení a řadu dalších užitečných nástrojů.


SmartMania.cz byla založena v roce 2005 a zaměřuje se na chytré telefony, tablety a další hi-tech zařízení s vlastním operačním systémem (Android, Windows Phone, iOS a BlackBerry). Čtenářům denně přináší čerstvé informace, recenze a další zajímavé postřehy z tohoto odvětví. Součástí webu je rozsáhlé diskusní fórum, ve kterém si uživatelé vyměňují své zkušenosti a čerpají nové inspirace. Užitečná je rovněž služba SmartMarket, která hlídá zajímavé akce na mobilní aplikace, které si uživatel může pořídit ve slevě nebo stáhnout zcela zdarma.


Produktový partner


uLikeIT  je jednou z největších a vedoucích společností na českém trhu s vývojem mobilních aplikací a jejím cílem je upevnit svoji pozici na trhu a být nadále vnímána jako inovativní leader a spolehlivý a silný partner pro své zákazníky. Základními kameny úspěchu společnosti jsou zkušenosti ze zahraničních projektů, individuální přístup k zákazníkům a motivace zaměstnanců podílet se na zajímavých projektech.


Produkce

Internet Info představuje jednu z největších mediálních společností českého internetového trhu s dlouholetými zkušenostmi. Je vydavatelem mnoha specializovaných zpravodajských a zábavních serverů, které patří ke špičce ve svém oboru a představují známé značky na českém internetu. Patří mezi ně například Lupa.cz, Měšec.cz, Root.cz, DigiZone.cz, Podnikatel.cz, Slunečnice.cz či Vitalia.cz. Internet Info zároveň je významným pořadatelem odborných konferencí, seminářů a školení, jejichž cílem je popularizace témat a šíření informací v návaznosti na zaměření jednotlivých serverů společnosti. Organizačně také zajišťuje chod TUESDAY Business Network, které sdružuje podnikatele z oblasti technologií a pořádá setkání odborníků.


Pořadatel

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, …) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday – www.firsttuesday.com